четвер, 5 вересня 2019 р.

Напівавтоматичний тонометр Omron S1. П'ять місяців користування








Майже усі люди час від часу контролюють свій артеріальний тиск, щоб уникнути коми або інсульту. Тонометри якраз і відносяться до категорії медичних приладів, які допомагають рятувати життя. Існує три класи тонометрів: аналогові тонометри з механічним манометром та стетоскопом, електронні тонометри з ручним накачуванням манжети (у огляді) та автоматичні електронні тонометри з вбудованим компресором для накачування манжети. Даний напівавтоматичний тонометр вартістю $ 22 з'явився в нас завдяки помірній ціні за зручний точний прилад.
Прилад упаковано до компактної коробочки з цупкого картону, на якій зображено його вигляд з різних ракурсів та частину характеристик (світлини 1 — 3). Виробник також поклав до коробки спеціальну торбинку для оперативного зберігання тонометру (світлина 4) та елементи живлення (світлина 7). Забігаючи наперед, зазначу дивовижну автономність Omron S1. До мене його тестували щонайменше рік, ми ним активно користуємося п'ять місяців, а комплектні сольові батарейки працюють досі. А що ж Ви думали — Японія є Японія, навіть коли збирання приладів відбувається у Великобританії )))
Компактний корпус тонометру виконано з глянсового пластику. Третину корпусу займає монохромний LCD дисплей без підсвічування, що дає можливість ощадливо використовувати заряд маленьких батарейок розміру ААА. На екрані відображається діастолічний та систолічний артеріальний тиск, частота пульсу і індикація тахікардії (світлина 5). Цю інформацію прилад отримує через манжету з ручним накачуванням (на світлині 6 зображені виводи для під'єднання манжети та груші). Тонометр має пам'ять на 15 результатів вимірювання, які можна у будь-який зручний момент викликати кнопкою з літерою М при увімкненому приладі; при перевищенні кількості запам'ятованих результатів тонометр видаляє з пам'яті найбільш давні записи, а на дисплеї з'являється блимаючий індикатор заповненої пам'яті. Звукові сповіщення про помилки не передбачені, натомість є автовимкнення після 5 хвилин бездіяльності.
Виробник радить накачувати манжету до тиску не більше 299 одиниць, але найбільш упевнено вимірювати тиск можна у діапазоні підкачки 200 — 230 одиниць. Позначки на манжеті (світлина номер вісім) допомагають правильно розташувати її на руці. До речі, манжету потрібно напомповувати менш ніж за 10 секунд, щоб тонометр не видавав помилок. Втім, з пружною та водночас еластичною грушею швидке напомповування — легка задача. Після напомповування Вам лишається випустити грушу з рук та зачекати секунд з 20 до появи результату вимірювання на дисплеї.

Немає коментарів:

Дописати коментар