Запроваджений карантин змусив багатьох українців змінити щоденний графік у бік зменшення кількості виходів на вулицю чи до продуктових крамниць, і вони звернули увагу на хлібопічки, які дозволяють готувати свіжий хліб чи здобу із наявних запасів борошна, дріжджів, цукру, фруктів та ягід. Але хоча магазини побутової техніки пропонують чималий асортимент хлібопічок різних брендів, їхні головні відмінності зводяться до різниці у потужності, загальної надійності, ціні та дизайні. Розглянемо ці відмінності більш детально на прикладі трьох хлібопічок.
Maestro MR-750 вартістю $ 100 (світлина 1) сподобається самотнім мешканцям великих міст завдяки низькому енергоспоживанню (0,63 кВт/год на годину, світлина 2) та простоті приготування випічки з готових хлібобулочних сумішей, які можна придбати у мережі продуктових супермаркетів чи у тій же «Розетці». Усе, що вимагається від її власника чи власниці — змастити форму для випічки та висипати до неї вміст пакету з хлібобулочною сумішшю. Максимальна вага разової випічки у MR-750 становить 750 грамів, час приготування — 4-6 годин. По-українськи детальна та вірна інструкція з рецептами приготування різновидів випічки забезпечить якісне приготування хліба чи смачних булок навіть з готових харчових сумішей 🙂 На жаль, Maestro MR-750 має й недоліки. Це невисока потужність, яка не дозволяє якісно пропекти хліб чи іншу випічку з домашніх запасів борошна, масла та дріжджів, а також відсутність програми підігрівання свіжої випічки.
Від цих недоліків позбавлена дорожча Maestro MR-751 вартістю $ 130 (світлина 3). Завдяки більшій потужності (870 Вт, світлина 4) та збільшеній формі для випічки вона може забезпечувати родину з трьох осіб щоденним свіженьким хлібом чи здобою (максимальна вага разової випічки складає 1,3 кг, час випікання 4 години), спеченими з домашніх запасів борошна, дріжджів, масла, цукру та інших хлібних інгрідієнтів, а також підтримувати вже готову випічку тепленькою завдяки програмі підтримки температури. Оскільки бренд Maestro належить Україні, то щасливий власник Maestro MR-751 також отримає точну інструкцію з рецептами випічки та якісну металеву форму з антипригарним покриттям.
Проте Gorenje ВМ1210ВК вартістю лише $ 80 (світлина 5) не залишає жодних шансів на емоційне придбання будь-якої з хлібопічок від Maestro 🙂 Незважаючи на непристойно низьку ціну, Gorenje ВМ1210ВК має потужність 800 Вт. У поєднанні з дещо меншою вагою випічки (максимальна вага 1,2 кг) це забезпечує швидше випікання (3,5 години) домашнього хліба чи булок на всю родину з тих самих інгрідієнтів, що й у Maestro MR-751; також у Gorenje ВМ1210ВК присутня програма підтримки температури випічки. Єдиний недолік Gorenje — некоректно написані рецепти приготування випічки, але його можна виправити скачуванням інструкції від будь-якої хлібопічки Maestro з подальшим переписуванням її рецептів до звичайного записника.
Немає коментарів:
Дописати коментар