Непомітно проминуло півроку з часу появи цієї праски у моїй квартирі. За цей час вона встигла відпрасувати 20 кг випраних речей, витративши на це 1,2 літри дистильованої води, а також примудрилася підсмажити одну сорочку з невідомої тканини 🙂 Розглянемо недоліки Gorenje SIH-2600GS більш детально.
Як я згадував у первинному огляді, Gorenje SIH-2600GS не є зразком ергономіки через невдале розташування кнопки парового удару знизу на рукоятці (світлина 1), об яку легко натерти мозоль під час прасування; також дещо дивує терморегулятор, позначки якого не співпадають із реальною температурою підошви та водночас дозволяють точніше виставляти потрібну температуру.
Що ж до підошви, то вона зарекомендувала себе досить добре завдяки керамічному напиленню поверх нержавійки (легко ковзає по тканині та не боїться падінь) та купою парових отворів, що полегшує прасування. На жаль, навіть така конструкція не вміє опиратися надмірно високій температурі прасування, що призводить до пригоряння праски до тканин (світлина 2). На щастя, наслідки пригоряння можна мінімізувати при очищенні парової системи після роботи (пара та гаряча вода настільки пом'якшують нагар, що його можна майже повністю видалити за допомогою бавовняної тканини). Те, що Ви бачите на світлині 2, є якраз залишком початкового нагару, який був завтовшки 3 мм та займав майже усю площину підошви. Інших недоліків не виявлено 🙂 Хай Ваша праска служить довго та надійно!
Немає коментарів:
Дописати коментар