Даний апарат з'явився у нашій родині 8 березня 2017 року. За цей час він встиг чимало поподоружувати, зробити кілька десятків світлин та відеозаписів, довести високу загальну надійність, автономність, якість фронтальної п'ятимегапіксельної камери (моя літня аватарка та селфі з ХАЗу зроблені саме з її допомогою), попрацювати у якості мобільного диспетчерського радару, змінити захисне скло та власника (тепер ним користується моя мама 🙂).
На початку третього року експлуатації з'ясувалося, що Lenovo Vibe P1m легше працювати з однією SIM-карткою та карткою пам'яті — зокрема, підвищилася швидкість роботи; а після оновлення 18-місячної 4G сімки на новішу навіть покращився прийом мобільної мережі та 4G інтернету. Після чергового скидання налаштувань до заводських нарешті вдалося позбутися надокучливих щотижневих нагадувань про оновлення прошивки та отримати додаток Google Assistant (світлина 3). Щоправда, за це довелося пожертвувати 2 ГБ внутрішньої пам'яті (світлина 4), що скоротило показник потенційного довголіття аж на 8 років... але навіть при цьому апарат за умови своєчасних оновлень додатків здатен прожити 10 — 16 років.
Автономність. Вона рівнозалежна як від начиння гаджету, так і від власника, який визначає режим користування. На даний час Lenovo Vibe P1m легко витримує 6 — 7 днів користування у режимі «10 — 50 хвилин на перевірку оновлень та пошти + 3 — 4 години розмов із вимкненим екраном щодня» — і це за умови постійно увімкненого автоматичного регулювання яскравості підсвітки, що дає чимале навантаження на батарею ємністю 4000 mAh.
Тривалість заряджання після зміни власника дещо зросла, тому що ми не встигаємо підключити апарат до мережі із позначки 15% і він розряджається глибше — до 6-10%; кілька разів навіть доходило до аварійного вимкнення. На щастя, батарея це витримує, проте замість 2 годин 50 хвилин поточне заряджання комплектним зарядним пристроєм 5V/2A триває щонайменше 3 години 40 хвилин саме через глибше розрядження батареї.
Немає коментарів:
Дописати коментар