пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.

Планшет Lenovo Tab 4X-304L. Піврічний звіт

Час має схильність до непомітного спливання, якщо він був проведений за будь-якою роботою. Так сталося і цього разу 😃 Сезонний догляд за прибудинковою ділянкою, оновлення техніки, подорожі та вивчення можливостей Lenovo Tab 4X-304L стали тією самою роботою, яка не залишала вільного часу навіть на написання квартального звіту та посприяла якнайкращому вивченню мого нового планшету. Нагадаю трохи його характеристик.
Серцем Lenovo Tab 4X-304L є процесор Qualcomm Snapdragon 425, добре знайомий власникам Xiaomi Redmi 4a. Планшет на базі цього процесору працює не лише комфортно, а й є дуже економічним, про що наочно говорять 2 дні у режимі активної експлуатації або 12 — 19,5 годин роботи екрану від одного заряду батареї ємністю 7000 mAh залежно від яскравості підсвічування екрану.
Добре адаптуватися до ігрових навантажень допомагають графічний процесор Qualcomm Adreno 506 та 2 ГБ оперативної пам'яті. Зауважу, що сама адаптація планшету під конкретну гру триває протягом 10 її сеансів, під час яких планшет підгальмовує на насичених та швидких сценах, але починаючи із 11-го сеансу гри власник отримує задоволення від швидкості та плавності відображення картинки навіть на найвищих налаштуваннях ігрової графіки.
Постійна пам'ять представлена чипом на 32 ГБ, з яких власнику доступно 22,5 ГБ. Цікаво, що постійну пам'ять можна розширити карткою пам'яті обсягом до 128 ГБ (рекомендований показник ємності додаткової пам'яті — 64 ГБ) та зберігати на карті пам'яті не лише мультимедійний контент (музика, світлини, фільми, книги), а й частину докачаних із Google Play Market додатків, а також придбаний там же мультимедійний контент у вигляді книжок, фільмів та пісень.
Роздільна здатність 1280х800 пікселів для екрану 10,1 дюймів може здатися непристойно низькою, але очі не втомлюються від тривалого користування планшетом. На жаль, екран не відзначається великою яскравістю (максимальна яскравість 350 cd/cm²) і через це сліпне у сонячну погоду. Втім, самі габарити Lenovo Tab 4X-304L натякають на його домашнє призначення.
Набір бездротових комунікацій представлено Wi-Fi із робочою частотою 2,4 ГГц, Bluetooth v. 4.2 з підтримкою A2DP та GSM модулем, який підтримує стандарти зв'язку EDGE (2G), UMTS/HSPA+ (3G) та LTE (4G). Потужність GSM модулю становить 0,998 Вт, що дозволяє упевнено тримати 3G/4G сигнал та лише зрідка перемикатися на повільну 2G мережу.
Операційна система. На Lenovo Tab 4X-304L з заводу встановлена OC Android 7.1.2, яка без оновлення дозволяє використовувати планшет у якості величезного 10,1-дюймового смартфону та має запрограмовану можливість до самооновлення на Android 8.1.0. Оновлення ОС відбувається без жодних проблем, але після встановлення версії 8.1.0 інтерфейс значно змінюється та зникають функції телефону й увімкнення-вимкнення за розкладом. Цікаво, що навіть на оновленій ОС залишається підтримка SMS та MMS повідомлень.
Планшет оснащено двома однооб'єктивними камерами — фронтальна на 2 мегапікселі та задня на 5 мегапікселів. Спалах відсутній, натомість задня камера за умов нормального освітлення забезпечує досить якісні світлини (докази цьому — у моїх оглядах після травня 2019 року). Ще одна приємна несподіванка — чимала вага планшету дозволяє знімати довгі стабільні відео, просто спираючись ліктями об коліна чи нерухомий елемент інфраструктури.
За навігацію по місцевості відповідають модуль GPS та два встановлені виробником навігаційні додатки — сумнозвісний Route 66 (який є безпорадним на території України) та перевірений часом Google Maps. За винятком їх працездатності при вимкненому екрані, інших особливостей немає. До речі, Google Maps завжди попереджає про черговий поворот на прокладеному маршруті за 30 — 200 метрів наперед, так що ви не пропустите потрібний поворот навіть при вимкненому екрані.
Звучання планшету поступається смартфонам у плані низьких частот. Натомість два стереодинаміки за умов правильного налаштування Doldy Atmos забезпечують справді об'ємний звук на відстані до 1,5 метрів. Щоб звук був гучним та об'ємним, потрібно увійти у меню додатку Dolby Atmos та встановити усі регулятори десятисмугового еквалайзеру так, як зображено на світлині.

Немає коментарів:

Дописати коментар