Даний апарат з'явився на нашому ринку два роки тому та упевнено підкоряє серця селфіманів та прихильників славетних Apple iPhone. Цьому сприяють якісна селфі-камера, повнофункціональний модуль NFC, гарний 5,7-дюймовий екран, бічний сканер відбитку пальця, міцний корпус та приємна ціна $240.
Sony XPeria L3 I4312 працює під керуванням OC Android 8.1.0 та має двоколірне забарвлення (світлини 1,2). Покупець може обрати три різні кольори задньої та бічних панелей — золотаву, сріблясту та «мокрий асфальт», але передня панель в усіх випадках залишиться чорною. До речі, сам корпус, хоча й виготовлений зі звичного нам полікарбонату, дуже ковзкий, тому майбутньому власнику знадобиться як мінімум силіконовий бампер, який допоможе втримати апарат у руці.
Комплектація апарату спартанська: смартфон, документація, блок зарядного пристрою 5V 1,5A та кабель USB type C. Ані бамперу, ані гарнітури у комплекті немає, і їх доведеться докупити окремо. Також зовсім не зайвим буде й повнорозмірне захисне скло, яке вбереже личко телефону від пошкоджень. До речі, за захистом треба добряче побігати або придбати його на AliExpress, тому що до України майже не постачають аксесуари для Sony )))
Камерні модулі представлені фірмовими рішеннями Sony IMX586. Основна камера спарена (12+2 мегапікселів), селфі-камера одинарна (8 мегапікселів). Обидві камери мають спалах, ефект Боке (розмивання заднього фону), автофокус, HDR, панорамну зйомку та купу інших корисних функцій. Цікаво, що світлини, зроблені у різних режимах, зберігаються у різних місцях (!) Зокрема, боке-світлини записуються на внутрішню пам'ять пристрою, а hdr-світлини — на картку пам'яті.
Пам'ять Sony XPeria L3 I4312 становить 32 ГБ, з яких користувачу доступно 22,14 ГБ. Апарат спокійно сприймає картки пам'яті обсягом до 128 ГБ, а можливість збереження мультимедійного (музика, книги, фільми) контенту із Google Play Market на картку пам'яті дозволить щасливому власнику легально купувати розважально-пізнавальний контент та не турбуватися про залишок пам'яті у пристрої, закачуючи мультимедійний контент на картку пам'яті. На жаль, прошивка апарату не дозволяє переміщувати потрібні нам додатки на зовнішню пам'ять та видаляти непотрібні вшиті додатки заради збільшення вбудованої пам'яті.
SIM-картки розташовані у витяжному слоті на 2 nano-SIM + 1 картку пам'яті (світлина 5). Це ідеальне поєднання для тих користувачів, яким необхідно мати у одному апараті два різні номери та додаткове місце для зберігання знятих власноруч світлин та відео. Цікаво, що цей потрійний лоток можна витягнути та вставити назад за допомогою міцних довгих нігтів, які здатні витримати піддівання заглушки лотка, його витягування та засовування і при цьому залишитися цілими (світлина 3).
Екран Sony XPeria L3 I4312 має діагональ 5,7 дюйма, співвідношення сторін 18:9, роздільну здатність 1520х720 пікселів (так званий стандарт HD Plus) та високу максимальну яскравість на рівні 500 cd/m², що дозволяє власнику чітко бачити зображення навіть під яскравим сонцем. Є автоматичне налаштування яскравості та додаткове затемнення екрану для комфортної роботи навіть у повній темряві. Цікаво, що сам екран має широчезні верхню та нижню рамки і повну відсутність бічних рамок.
Процесор. Здавалося б, що ще можна витиснути зі сумнозвісного «Медіатеку» Media Tek Helio P22 MT6762 (4 ядра по 2,0 ГГц + 4 ядра по 1,5 ГГц та інтегрована графіка PowerVR GE8320), добре знайомого власникам Xiaomi Redmi 6 своєю неквапливістю? І тут інженери Sony приготували нам черговий приємний сюрприз 🙂 Не знаю, як їм це вдалося, але швидкодія Sony XPeria L3 I4312 зі вказаним процесором притаманна дуже недешевим пристроям на Qualcomm Snapdragon 845 (на хвилиночку, вони побудовані на 7-нм архітектурі, мають робочу частоту 2,8 + 2,3 ГГц та розрядність 64 bit).
NFC-модуль. Хоч він і не замінить перевірений часом Bluetooth, але його наявність дає можливість перетворити Sony XPeria L3 I4312 на безконтактну платіжну картку та розраховуватись за послуги чи товари простим прикладанням смартфону до терміналу для безконтактних платежів. Для цієї трансформації у смартфон потрібно встановити додаток Google Pay, і апарат самостійно налаштує себе для платежів. Для здійснення безконтактної оплати потрібно лише розблокувати екран, прикласти смартфон до NFC терміналу та дочекатися появи зеленої галочки на дисплеї, яка й сповістить про успішну оплату.
Немає коментарів:
Дописати коментар