четвер, 5 вересня 2019 р.

Пилосос Mirta VCK-20S. Апарат для бажаючих пізнати дзен :)










Підтримка вітчизняного виробника завжди була і є актуальною у всіх країнах світу та у всі часи. Придбання даного пилососу не стало виключенням :) Бренд Mirta хоч і відносно новий, але встиг підкорити серця покупців та користувачів своєю надійністю, сучасною конструкцією, зручністю та високою ефективністю роботи по доступній ціні. Навіть невеликі конструкційні недоліки (які легко виправляються силами користувача) не псують приємного враження про даний бренд української побутової техніки.
Mirta VCK-20S відноситься до типу контейнерних безмішкових пилососів з системою пилевловлювача "подвійний циклон" та з регулюванням споживаної потужності двигуна. Заявлена ємність контейнеру для сміття та пилу (фото 2) складає 4 літри, що є дуже непоганим результатом, а комплектна турбощітка (фото 6 та 7) робить даний агрегат незамінним помічником у глибокому очищенні будь-яких килимів чи ковроліну з глибоким ворсом від пилу, застарілого бруду та шерсті тварин. Більш того, турбощітка при використанні тричі на тиждень дозволяє виключити з життя таку обтяжливу процедуру, як ручне вибивання килимів. Єдиним недоліком комплектної турбощітки є слабке кріплення передньої прозорої кришки, яке підводить у момент потрапляння щітки у завузькі для неї місця, і тоді кришка безгучно відчіпляється від щітки. Втім, це ніяк не впливає на її високу ефективність, а кришку можна легко насадити назад.
До приємних сюрпризів пилососу також належить кронштейн (фото 4) для зберігання та оперативного доступу до щілинної насадки та комбінованої насадки " одяг/підлога". Трансформація даної насадки відбувається завдяки знімній щетинній частині.
Енергоспоживання Mirta VCK-20S при роботі на максимальній потужності складає 2 кВт, а потужність всмоктування 0,33 кВт. Так, на перший погляд результат не вражає, але на практиці заявлена потужність всмоктування досягається на режимі 63% споживаної потужності, а у діапазоні 65-87% потужність всмоктування впевнено підіймається до цифри 0,36-0,5 кВт. Така особливість дає змогу ніколи не викручувати регулятор потужності (фото 5) на максимум, що дозволяє заощадити електроенергію та подовжити ресурс двигуна.
Система активного фільтрування складається з 6 фільтрів (2 пластикових циклонічних фільтра, 3 передмоторних фільтра та 1 випускний фільтр). Конструкція нескладна у обслуговуванні та зручна тим, що увесь цикл очищення фільтрів можна здійснити під дахом. Пластикові циклонічні та вставний поролоновий фільтр взагалі можна мити під краном, а решту фільтрів треба чистити щіткою та вибивати долонею біля сміттєпроводу або перед відчиненим вікном балкону. Єдине, що трохи засмучує у двох передмоторних фільтрах — це притаманна "Мірті" економія на матеріалах, але цей недолік можна виправити, витративши 50 гривень на придбання листа універсального передмоторного фільтра та 20 хвилин часу на вирізання фільтрів звичайними ножицями. Результати цієї праці можна побачити на фото 8-10. Круглий передмоторний фільтр у рамці бажано змінювати двічі на рік, але це можна пробачити при ціні $ 71 за гарний, ефективний та зручний пилосос, який навчить власника плавно та повільно пилососити килими та підлогу, насолоджуючись результатом прибирання.

Немає коментарів:

Дописати коментар